У Хмельницькому правоохоронець облаяв жінку
Майор міліції Хмельницької патрульно-постової служби при виконанні своїх обовʼязків облаяв жінку. Правоохоронця так і не покарали за негідну поведінку.У Хмельницькому правоохоронець облаяв жінку
Майор міліції Хмельницької патрульно-постової служби при виконанні своїх обовʼязків облаяв жінку. Правоохоронця так і не покарали за негідну поведінку.

Про це «Народному контролю» повідомила жінка, яка відчула на собі «гнів» міліціонера.

Галина Миколаївна поверталась з роботи. Біля воріт у двір побачила правоохоронців, які фотографували її подвір’я.

«На воротах ще двоє міліціонерів прилаштувалися. Я підійшла і перепитала: «Що ви тут робите? Хто вам дав право знімати моє подвірʼя?». Вони нічого не відповіли. Потім побачила, що ще одні по паркані лазять», – розповідає потерпіла Галина Миколаївна.

Подальший діалог жінка зафіксувала на телефон. На пропозицію сфотографувати міліціонера, то відповів грубою лайкою.

Донька потерпілої Лариса працює адвокатом, наразі веде цю справу. Вона не розуміє, на яких підставах оперативна група з Хмельницького приїхала до неї додому, в село.

«Напевне, перейшла дорогу правоохоронним органам, тому що невідомо з яких причин, починаючи з 9 червня, вони мене переслідують. 12 червня, за моєї відсутності, приїхав наряд міліції, керував цим нарядом майор міліції Сідлецький», – розповідає Лариса Шустіна.

Урешті саме майор Сідлецький і облаяв матір Лариси Шустіної.

Журналісти «Народного контролю» звернулися до головного міліціонера області, щоб дізнатися, коли і від кого правоохоронці Хмельниччини отримали дозвіл на подібну поведінку.

«Підпишіть наказ про призначення службового розслідування і підготуйте проект наказу про притягнення до дисциплінарної відповідальності», – дав вказівки підлеглим начальник УМВС України у Хмельницькій області Микола Семенишин.

«Народний контроль» стежитиме за ходом справи.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення