У Хмельницькому представники «Бартер сервіс» пошкодили електричну підстанцію
Депутати Хмельницької міської ради під час засідання чергової сесії проголосували за припинення права користування земельною ділянкою площею 5,7 гектарів за адресою вул. Геологів, 13, яка перебуває у комунальній власності громади міста.У Хмельницькому представники «Бартер сервіс» пошкодили електричну підстанцію
Депутати Хмельницької міської ради під час засідання чергової сесії проголосували за припинення права користування земельною ділянкою площею 5,7 гектарів за адресою вул. Геологів, 13, яка перебуває у комунальній власності громади міста.

До жовтня 2015 року ця ділянка була надана в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Речовий ринок «Торговий дім «Бартер сервіс». Втім, восени міська влада вирішила договір оренди з товариством не подовжувати. А дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати міському комунальному підприємству – ринок «Ранковий».

У Хмельницькому міськвиконкомі кажуть: представники «Бартер сервіс» пошкодили електричну підстанцію, що знаходиться на території ділянки за адресою Геологів, 13. Загальну суму збитків від такої диверсії посадовці оцінюють у 2 мільйони гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього