У Хмельницькому презентували книгу про природу
11 лютого в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Миколи Островського відбулась презентація книги «Природа Малополіського Погориння. Рослинний світ», яку безоплатно отримують навчальні заклади краю/У Хмельницькому презентували книгу про природу
11 лютого в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Миколи Островського відбулась презентація книги «Природа Малополіського Погориння. Рослинний світ», яку безоплатно отримують навчальні заклади краю від Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
У книзі охарактеризовані флора і рослинність регіону Малополіського Погориння. Значна увага приділена їх антропогенній трансформації та процесам біозабруднення інвазійними видами. Проаналізовані окремі урбаногенні флори регіону. Особливо широко подається інформація про раритетне фіто- й ценорізноманіття і різні рівні їх охорони. Приводяться інформативні списки рідкісних і зникаючих видів рослин міжнародної, національної та регіональної охорони. Наведені методики запровадження фітомоніторингів і вивчення популяцій видів рослин. В популярній формі приведена інформація про народногосподарське значення видів флори регіону. Значна увага приділена найбільш цікавим видам, які мають велике наукове чи господарське значення. Також надано інформацію й про основні їстівні та отруйні гриби регіону.
За згодою авторів книги, вона буде розміщена в електронному форматі у віртуальній бібліотеці юннатів Хмельниччини і вона стане доступною для всіх любителів природничо-краєзнавчої літератури.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього