У Хмельницькому презентували роботи учасників "Фотовернісажу на Покрову"Рівненський фотохудожник Олександр Харват презентував у музеї-студії фотомистецтва у Хмельницькому роботи учасників Міжнародного салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову».Рівненський фотохудожник Олександр Харват презентував у музеї-студії фотомистецтва у Хмельницькому роботи учасників Міжнародного салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову».

Міжнародний салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову» відбувся у Рівному восени минулого року вже ввосьме. Він став рекордним за кількістю і країн, і учасників, зібравши роботи більш як 600 митців із 58 країн. Півсотні робіт з фотовернісажу презентували днями у Хмельницькому.

– Ми вже представляли роботи учасників \”Фотовернісажу на Покрову\” у Києві та Кременці, – розповідає організатор виставки, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, рівненський фотохудожник Олександр Харват. – Особливо приємно презентувати роботи учасників \”Фотовернісажу на Покрову\” у Хмельницькому, адже тутешній музей фотомистецтва не має аналогів в Україні.

У Рівному відбувся рекордний \”Фотовернісаж на Покрову\”

Фотовиставка триватиме до 8 лютого у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (м.Хмельницький, вул.Проскурівська, 56).

За матеріалами: видавничого дому «ОГО»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього