У Хмельницькому презентують виставку світлин Віктора Гурняка "Від Майдану до війни"
Запрошуємо вас на відкриття виставки світлин \”ВІД МАЙДАНУ ДО ВІЙНИ\” Віктора Гурняка, пластуна, фотокореспондента, волонтера, добровольця батальйону «Айдар», який загинув, вивозячи поранених вояків у зоні АТО.У Хмельницькому презентують виставку світлин Віктора Гурняка "Від Майдану до війни"
Запрошуємо вас на відкриття виставки світлин \”ВІД МАЙДАНУ ДО ВІЙНИ\” Віктора Гурняка, пластуна, фотокореспондента, волонтера, добровольця батальйону «Айдар», який загинув, вивозячи поранених вояків у зоні АТО.
Виставка відбудеться 19 листопада о 16:00 в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.

Віктор Гурняк народився в 1987 році на Тернопільщині. Навчався в загальноосвітній школі №27 в Тернополі, згодом уТехнічному коледжі Тернопільського державного технічного університету (тепер Тернопільський національний технічний університет). Працював у щоденній газеті «20 хвилин» та був редактором пластового часопису «Цвіт України». Очолював у Тернополі молодіжну громадську організацію «Фундація Регіональних Ініціатив» та був прес-секретарем партії «ПОРА» в Тернопільській області. Працював фотокореспондентом інформаційного агентства УНІАН, фотографував для міжнародної інформаційної агенції REUTERS. Спільно з друзями заснував фотоагенство LUFA. У 2014 році приєднався до команди інтернет-проекту INSIDER. До Пласту Віктор Гурняк вступив у 14 років. Належав до гуртка «Сірі вовки», що входив до 29-го куреня ім. Юрія Старосольського. В 2004 році був одним із співзасновників і першим курінним 77-го куреня ім. Івана Гавдиди. Згодом став членом куреня «Орден Залізної Остроги». Виховував юнацький гурток «Орли». Був заступником з виховної роботи станичного та окружного проводу. Керував інформаційною ділянкою в Тернопільському Пласті. Організатор багатьох акцій та комендант табору «Легіон-11». Разом з дружиною Іриною виховував донечку Юстинку, яка лише 2 роки і 6 місяців відчувала на собі безмежну любов і тепло батьківських рук. Віктор Гурняк впродовж останніх місяців забезпечував необхідним спорядженням бійців 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Сухопутних військ Збройних Сил України та інших батальйонів, збираючи кошти і закуповуючи необхідні речі, самостійно доправляв допомогу в зону АТО, допомагав із транспортуванням вантажів, отримавши позивний «Олігарх». З серпня добровільно вступив до лав батальйону «Айдар», де і служив до останніх днів. Отримав звання наводчик гранатометного відділення. Під час військової служби до останнього свого подиху залишився вірним своїй скаутській присязі, яку склав у Пласті в юнацькому віці. Загинув 19 жовтня 2014 року від мінометного снаряду, коли під обстрілом вивозив поранених у районі 32-го блокпосту поблизу селища Сміле Слов\’яносербського району Луганської області у російсько-українській війні на Сході.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього