Вслід за великим залом у Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1
У Хмельницькому  при дитячо-юнацькій сортивній школі №1 запрацювали спортивні зали: великий і малийВслід за великим залом у Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1

Вслід за великим залом у Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1, що на вулиці Щорса, 17, після капітального ремонту із заміною підлоги урочисто відкрито малий спортивний зал. Відтепер в оновлених приміщеннях юні спортсмени матимуть можливість у комфортних умовах займатися футболом й іншими ігровими видами спорту, вдосконалювати свою майстерність.
З нагоди відкриття в оновленому малому спортивному залі відбувся міський турнір з міні-футболу серед юнаків 2005 і 2006 років народження. Учасників змагань привітав начальник управління молоді та спорту міської ради Валерій Вешко. Він переказав юним спортсменам та їх батькам вітання від міського голови Сергія Мельника та депутатів міської ради. altУ своєму вітальному слові Валерій Іванович висловив переконання, що вихованці ДЮСШ №1 отримуватимуть задоволення від занять фізичною культурою та улюбленим видом спорту в оновленому залі. Побажав усім здоров’я, успіхів та перемог. У змаганнях взяли участь три дитячо-юнацькі футбольні команди спортивної школи №1.
Команди-переможці та призери змагань нагороджені Кубками і грамотами управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Нагадаємо, що капітальний ремонт спеціалізованих спортивних залів не проводився ще з 1967 року, виконувався лише поточний ремонт. Минулоріч тут замінено всі вікна, утеплено північну стіну, відремонтовано фасади та замінено вхідні двері. Виконано робіт на суму 300 тис. грн.
Цього літа у великому та малому спортивних залах, у яких проходять заняття з футболу, гандболу, баскетболу та волейболу, замінили підлогу площею близько 800 квадратних метрів. Крім цього, у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи відремонтовано роздягальні, вбиральні та душові кімнати. Тут також замінено сантехніку, внутрішні двері, здійснено будівництво зовнішнього водовідведення (каналізації) до міської мережі. Загалом на виконання ремонтних робіт із міської казни виділено 500 тисяч гривень. За словами начальника управління молоді та спорту міської ради Валерія Вешка, загалом на ремонтні роботи в ДЮСШ №1 направлено 1 мільйон 200 тисяч гривень бюджетних коштів.
У 2009 році завершено реконструкцію футбольного поля з штучним покриттям, що знаходиться на території ДЮСШ №1. На виконання цих робіт з міського бюджету було виділено 2 млн. 200 тис. грн..alt До кінця цього року заплановано провести зовнішнє освітлення футбольного поля, аби продовжити тренування юних спортсменів у вечірній час. Маючи на меті залучити якомога більше дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, міська влада розширює мережу спортивних закладів міста, відкриває нові відділення та спортивні секції.
Так, відповідно до рішення 28 сесії міської ради, яка відбулась 30 жовтня, у ДЮСШ №1 буде відкрито відділення регбі, а в ДЮСШ №2 – футзалу. Загалом у ДЮСШ №1 займається близько 1000 вихованців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього