У Хмельницькому прикордонники визначать поміж себе найсильнішого
Військові з усієї України зібралися на змагання з гирьового спорту. Минулоріч чемпіонат не проводився через бойові дії на Сході, проте цього року змагання вирішили відновити.У Хмельницькому прикордонники визначать поміж себе найсильнішого
Військові з усієї України зібралися на змагання з гирьового спорту. Минулоріч чемпіонат не проводився через бойові дії на Сході, проте цього року змагання вирішили відновити.

Василь Середюк – службовець – прикордонник. Він протягом вже 16 років займається гирьовим спортом. Чоловік брав участь у багатьох змаганнях, де займав призові місця. Каже – для нього спорт – не просто хобі, тому готується до змагань ставиться серйозно.

Участь у всеукраїнських змагань з гирьового спорту братимуть 24 команди. До Хмельницького з\’їхалися оборонці кордонів з усієї країни.

Роман Палій проходить службу у Мостиському прикордонному загоні, Львівської області. Гирьовим спортом займається більше п\’яти років. Чоловік переконаний – мати хорошу фізичну форму для військового важливо, особливо сьогодні.

Як повідомляє телеканал \”Екслюзив\”, суддівська колегія на змаганнях з гирьового спорту серед прикордонників – серйозна. Ретельно придивлятимуться до кожного учасника. Тож переможе найсильніший та найвправніший спортсмен.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього