У Хмельницькому притулки для тварин не вистачає місця для нових знайд
Покинуті та непотрібні. В Хмельницькому притулку для тварин не вистачає місць для нових знайд. Собаки там перебувають у тісних вольєрах, а харчів, що привозять небайдужі подоляни, не вистачає, адже чотирилапих з кожним разом стає все більше.У Хмельницькому притулки для тварин не вистачає місця для нових знайд
Покинуті та непотрібні. В Хмельницькому притулку для тварин не вистачає місць для нових знайд. Собаки там перебувають у тісних вольєрах, а харчів, що привозять небайдужі подоляни, не вистачає, адже чотирилапих з кожним разом стає все більше.

Притулок «Добро» – кінцеве місце існування для багатьох чотирилапих. Чимало знайд, що тут мешкають, потрапили сюди у зовсім юному віці. Та до дорослих доживають одиниці – не привиті тваринки не можуть існувати з дорослими собаками.

Хоча волонтери намагаються належним чином доглядати за собаками, та умови їх утримання далекі від ідеальних. До вольєрів постійно затікає вода, а деякі собаки після жорстокого поводження не підпускають до себе людей. Існують чотирилапі в притулку завдяки пожертвам небайдужих – за благодійні кошти їм купують харч та лікують, адже багато вихованців притулку потрапили сюди саме після хвороби.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, їх тут біля ста – собак різних порід та з різними життєвими долями. Кожна з тваринок сподівається , що дім знайдеться і для неї. Чимала кількість з числа чотирилапих у минулому мали господарів,та стали їм непотрібними. Проте історії зі щасливим фіналом бувають і тут.

Волонтери з притулку кажуть, їх вихованці привиті та стерилізовані та можуть стати хорошими друзями для турботливих господарів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього