У Хмельницькому привітали активну молодь з Днем студента
17 листопада в Україні відзначається День студента. З цієї нагоди у міській раді відбувся урочистий захід, на який запросили кращих представників студентської молоді нашого міста.У Хмельницькому привітали активну молодь з Днем студента
17 листопада в Україні відзначається День студента. З цієї нагоди у міській раді відбувся урочистий захід, на який запросили кращих представників студентської молоді нашого міста. З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Григорій Давиденко, повідомляють на сайті міської ради.
“Радий вітати найкращих представників молодіжної громади міста Хмельницького. День студента – це свято безмежного оптимізму, молодості, перспектив. Воно об’єднує всіх, хто торує шлях до знань, громадського самоутвердження та змін на краще, – зазначив Григорій Давиденко. – У вас зараз найкраща пора. Ви маєте перед собою мету та готові долати будь-яку вершину у житті. Ваша юнацька енергія, нестримний ентузіазм і щирий патріотизм завжди мали велике значення, а сьогодні вони справляють визначальний вплив на розвиток міста Хмельницького і держави”.
Представник міської влади наголосив, що саме студентська молодь, у тому числі і хмельницька, два роки тому вийшла на головний майдан країни і започаткувала революцію Гідності, стала активною рушійною силою загальнонаціонального руху за європейське майбутнє України, що і нині студентська молодь Хмельницького бере все дієвішу участь у суспільному житті нашого міста й країни.
Вітаючи в особі присутніх все студентство міста Хмельницького, Григорій Михайлович подякував їм за небайдужість і активну позицію.
“Ви – головна надія на гідне майбутнє України. Саме вам жити і працювати на цій землі, і саме вам змінювати наше суспільство на краще. Вірю, що усі ви, шановні друзі, усі хто сьогодні навчаються у вищих навчальних закладах, невдовзі станете компетентними фахівцями та зробите свій вагомий внесок, щоб піднести до нових висот інтелектуальну, економічну і духовну міць Хмельницького, утвердити Україну у світовому співтоваристві”, – сказав на завершення Григорій Давиденко.
Заступник міського голови також пригадав час, коли сам був студентом медичного університету, зазначивши, що це найкращі роки в його житті.
Григорій Давиденко побажав студентам здоров’я, мирного неба, впевненості у власних силах, успіхів у навчанні, реалізації творчих ініціатив і задумів.
За активну громадську діяльність, успіхи в навчанні та з нагоди відзначення Дня студента заступник міського голови вручив грамоти та подарунки 17 кращим представникам хмельницьких вищих навчальних закладів.
Представники вишів міста приймали вітання та були вдячні за напутні слова.
В урочистому заході також взяв участь начальник управління молоді та спорту міської ради Валерій Вешко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього