У Хмельницькому привітали музикантів з професійним святом
Традиційно, 1 жовтня у цілому світі відзначають День музики. Людей мистецтва, повелителів музичних інструментів та викладачів прекрасного вітала і влада міста. Аби висловити вдячність трудівникам музичної царини у міське управління культури завітав заступник міського голови Григорій Давиденко.

У Хмельницькому привітали музикантів з професійним святом
Традиційно, 1 жовтня у цілому світі відзначають День музики. Людей мистецтва, повелителів музичних інструментів та викладачів прекрасного вітала і влада міста. Аби висловити вдячність трудівникам музичної царини у міське управління культури завітав заступник міського голови Григорій Давиденко.

«Уже 5 років у мої обов’язки входить курування галузі культури міста. І я дуже радію, що моя щоденна робота має стосунок до мистецтва. У Хмельницькому добре розвинена мережа мистецьких навчальних закладів для дітей. Також є муніципальні колективи, знані у всьому світі. Дякую вам, що створюєте прекрасне у нашому місті. Вітаю музикантів, композиторів, диригентів, співаків, викладачів та усіх, хто має стосунок до музики. Натхнення вам, успіхів у професійній діяльності, матеріальних статків, здоров’я та здійснення мрій», – сказав у вітальному слові Григорій Михайлович.

У подяку за багаторічну плідну та сумлінну працю і з нагоди професійного свята кращі представники музичної сфери міста та викладачі мистецьких шкіл отримали від міської влади подяки та подарунки.

Серед нагороджених були і представники 2 муніципальних колективів – Хмельницького академічного муніципального камерного хору та Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру, які уже добре відомі у місті та далеко за його межами.
Також із вітальним словом до присутніх звернувся очільник управління культури та туризму Альбін Тарчевський. Він привітав усіх зі святом та відзначив грамотами кращих представників професії.

Також начальник управління наголосив, що міська влада цьогоріч зробила чимало для розвитку музичної галузі та мистецької освіти у місті. Зокрема, для зміцнення матеріального забезпечення колективу муніципального естрадно-духового оркестру придбано апаратуру, музичні інструменти, сценічні костюми та взуття на загальну суму понад 225 тисяч гривень. Естрадно – духовий оркестр має постійні сольні програми в концертних залах та на літніх майданчиках міста, проводить власний абонемент концертів для школярів та студентів Хмельницького.

2015 рік став знаковим і для дитячих мистецьких навчальних закладів де здобувають музичну освіту діти. Багато закладів отримали нові приміщення, комп’ютерну, аудіотехніку, музичні інструменти, меблі, концертні костюми: Так, для потреб Хмельницької дитячої музичної школи № 3 у 2015 році були передані додаткові приміщення на вул. П.Мирного, 18А загальною площею понад 170 м2. та вартістю понад один мільйон гривень. Для їх оснащення сучасними меблями та учбовим обладнанням із міського бюджету було використано понад 227 тисяч гривень. Для Хмельницької дитячої музичної школи № 1 ім. М.Мозгового придбано звукопідсилювальну апаратуру на суму 98,3 тисяч гривень, відремонтовано шкільну бібліотеку та придбано для неї меблів на суму 53,4 тисяч гривень. Для забезпечення школи додатковими приміщеннями управлінню капітального будівництва виділено 2,6 мільйонів гривень. Для Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» придбано цифровий рояль та апаратуру на суму 200 тисяч гривень. Хмельницькій дитячій школі мистецтв придбано ударну установку та світловий пульт на загальну суму 71,2 тисяч гривень. Це все відкриває додаткові перспективи для здобуття музичної освіти маленькими хмельничанами.

Міською владою надається і всебічна фінансова та організаційна підтримка молодіжних мистецьких проектів, участі творчої молоді та муніципальних колективів у фестивалях і конкурсах всіх рівнів, становленні молодих музикантів, співаків, широко залучаються колективи та окремі виконавці до підготовки та проведення загальноміських заходів. Лише видатки на фінансування поїздок та участі хмельницьких артистів у конкурсах та фестивалях різного рівня за 9 місяців поточного року склали 111,5 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту