У Хмельницькому привітали працівники прокуратури
Щорічно 1 грудня працівники прокуратури святкують своє професійне свято. Щоб привітати правоохоронців Хмельниччини до обласної прокуратури завітав керівник міста.У Хмельницькому привітали працівники прокуратури
Щорічно 1 грудня працівники прокуратури святкують своє професійне свято. Щоб привітати правоохоронців Хмельниччини до обласної прокуратури завітав керівник міста.
У вітальному слові Хмельницький міський голова Олександр Симчишин наголосив, що саме працівники прокуратури своєю щоденною працею забезпечують умови, щоб українці жили у цивілізованій правовій державі, де закон є найвищою цінністю та правом кожного.
«Дуже важливо, аби ми усі спільними зусиллями змогли побудувати державу, у якій кожен громадянин, від простого вчителя до чиновника найвищого рангу, був би у рівних умовах перед законом. Мені приємно, що є тісна співпраця між міською радою та прокуратурою. Лише в поточному році ви захищали інтереси містян більш ніж у двох десятках позовів, які ініціювала влада міста. Сподіваюсь, що співпраця продовжуватиметься» – підкреслив Олександр Сергійович.
Також очільник міста побажав усім працівникам прокуратури сил, здоров’я, натхнення і успіхів у їх щоденній нелегкій роботі.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення законності та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників прокуратури почесні відзнаки від міської влади отримали прокурори, юристи та працівники прокуратури міста Хмельницького.
Зі словами вітання та вдячністю за сумлінну працю до своїх колег звернувся і прокурор Хмельницької області Олег Синишин. Він подякував усім за професіоналізм, відданість справі, наполегливість, безкомпромісну боротьбу із беззаконням та злагоджену роботу кожного. Під час урочистості керівник прокуратури краю привітав колег із присвоєнням чергових спеціальних звань та вручив погони.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього