У Хмельницькому привітали працівників суду з професійним святом
Із самого ранку урочиста нарада відбулася у приміщенні господарського суду.У Хмельницькому привітали працівників суду з професійним святом
Щорічно, 15 грудня, працівники суду відзначають своє професійне свято. Цього дня служителі Феміди, традиційно, приймають вітання не лише від колег, а й від представників влади. Як повідомляють на сайті міської ради, аби поздоровити працівників суду із професійним святом до господарського суду завітав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.
Із самого ранку урочиста нарада відбулася у приміщенні господарського суду. Звертаючись до фахівців судової системи очільник міста наголосив: «Ми зобов’язані співпрацювати. Адже у місті відбувається чимало різних ситуацій, які потребують і вашого фахового втручання. Наше намагання відтворити справедливість не можливе без вас. Тому я вітаю вас зі святом, бажаю сил, здоров’я, вірно служити ідеї справедливості та законності».
Цього ж дня міський голова взяв участь в урочистостях, які відбулися в приміщенні апеляційного суду. Тут приймали вітання працівники апеляційного та міськрайонного судів.
У Хмельницькому привітали працівників суду з професійним святом
“Вітаю вас усіх з професійним святом. У дуже непростий час живемо і відповідальність на нас лежить дуже велика. Я сьогодні вперше в стінах апеляційного суду, наше відзначення розпочалося з приємної екскурсії, але я думаю те, що ми побачили хороші, комфортні судові зали, у мене, наприклад, посилило бажання бувати тут винятково 15 грудня. Бачити вас не у залах засідань, а тут в актовій залі у вишиванках, у діловому одязі, усміхненими і не за роботою, – зазначив у своєму вітальному слові керівник міста Олександр Симчишин. – Суд належить, напевно, до тих установ, куди не хочеться, але доводиться потрапляти. В процесі спілкування з людьми і раніше, і зараз дуже багато говорять про одну з цінностей, яка для них дуже важлива. Це справедливість. Від нас з вами, у більшій мірі від вас, залежить чи зможемо ми показати нашій громаді, всьому українському суспільству, що все-таки справедливість є і її рівень залежить від ваших рішень”.
Керівник міста побажав служителям Феміди в процесі непростої роботи, піднімаючи довіру людей до їхньої професійної діяльності, до суду загалом, робити усе можливе, аби люди вірили у справедливість.
Запевнив, що спільними зусиллями, міської влади і судової системи, зможемо зробити так, аби люди вірили, що справедливість це не просто гарне слово, а вона є насправді.
Олександр Сергійович побажав в особі присутніх усім працівникам судів сил, здоров’я і натхнення.
За сумлінне виконання своїх професійних обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята міський голова нагородив працівників судів грамотами та подяками.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього