У Хмельницькому привітали прикордонників з професійним святом
Напередодні відзначення Дня прикордонника відбулися урочистості – керівництво, викладацький склад та курсантів Національної академії привітали з професійним святом.У Хмельницькому привітали прикордонників з професійним святом
Напередодні відзначення Дня прикордонника у Центрі культури та дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочистості. Керівництво, викладацький склад та курсантів Національної академії з професійним святом привітали виконуючий обов’язки Хмельницького міського голови Костянтин Чернилевський та представники влади області – про це повідомляють на сайті міської ради.
“Від усієї територіальної громади міста вітаю вас з професійним святом – Днем прикордонника. Хмельничани пишаються, що саме в нашому місті діє єдиний в державі навчальний заклад з підготовки висококваліфікованих фахівців-прикордонників. За час свого існування Академія стала відомим у світі виховним та науковим центром, а завдяки її діяльності і місто Хмельницький стає все більш відомим далеко за межами України – сказав, звертаючись до присутніх, Костянтин Чернилевський. – Ми гордимося своєю Академією, її викладачами, курсантами, офіцерами-прикордонниками, які зараз несуть нелегку героїчну службу на рубежах нашої держави, дають рішучу відсіч усім проявам збройної агресії Росії проти України. Хмельничани знають, що є люди вірні присязі, які не словом, а ділом готові захистити нашу незалежну Україну, іноді, на жаль, ціною найдорожчого, що у них є – свого життя”.
У Хмельницькому привітали прикордонників з професійним святом
Костянтин Іванович подякував керівництву Академії на чолі з ректором полковником Олегом Миколайовичем Шинкаруком, всьому професорсько-викладацькому та особовому складу за нелегку службу та охорону державних рубежів, якісну підготовку офіцерських кадрів, за допомогу у патріотичному вихованні юних хмельничан, а також активну участь у житті міста.
Побажав прикордонникам і їхнім сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного затишку,мирного неба над головою. Викладачам – мудрості і терпіння. Курсантам – відмінних успіхів у навчанні.
У Хмельницькому привітали прикордонників з професійним святом
Костянтин Чернилевський також виконав і приємну місію – вручив почесні грамоти та цінні подарунки кращим представникам закладу. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і майстерність та з нагоди відзначення професійного свята – Дня прикордонника відзнаками міської ради нагороджено: підполковника Білявця Сергія Яковича – доцента кафедри інтегрованого управління кордонами; підполковника Мартинюка Віктора Петровича – старшого викладача кафедри тактики прикордонної служби; сержанта Цвігуна Сергія Володимировича – начальника ремонтної майстерні відділення речового забезпечення; Пугачова Олександра Володимировича – викладача кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права; Сивак Ольгу Георгіївну – інспектора інформаційно-аналітичної групи.
Як наголосив під час зібрання ректор Академії Олег Шинкарук, внаслідок неоголошеної війни Україна зазнала наймасштабніших людських, територіальних, економічних втрат. У ході збройних протистоянь на сьогоднішній день загинуло близько 1800 військовослужбовців, серед них – 63 прикордонники, у тому числі 7 випускників Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та товариш по службі Павло Дияк. Під час бойових дій понад 380 охоронців кордону отримали поранення. За мужність та героїзм 337 прикордонників відзначені державними нагородами, з яких 62 посмертно.
У хвилині мовчання присутні схилили голови перед пам’яттю мужніх чоловіків – прикордонників, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю, перед тими, хто не дожив до сьогоднішнього дня, виконуючи свій службовий обов’язок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього