У Хмельницькому продовжують ловити продавців черемші
Рейди в межах проведення операції «Первоцвіт 2016» проходитимуть постійно на всій території Хмельницької області до 15 червня 2016 року включно.У Хмельницькому продовжують ловити продавців черемші
6 квітня в рамках операції «Первоцвіт» проведено рейдові перевірки на ринках міста Хмельницького з метою виявлення порушень порядку збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України.
Зокрема державні інспектори перевірили хмельницький ринок «Кооператор». Під час проведення перевірки виявлено факт незаконної реалізації цибулі ведмежої (черемші) громадянкою Хмельницької області, що є порушенням ст. 10 Закону України «Про рослинний світ» та ст. 19 Закону України «Про Червону книгу України».
За цим фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 88-1 КУпАП, який направлено до судових органів для подальшого розгляду.

До відома! За кожен екземпляр добутої черемші порушник повинен відшкодувати державі збитки розміром в 62 гривні. Підкреслюємо, що мова йде не про один пучок, а про одну рослину, тобто за пучок з 100 примірників «ведмежої цибулі» доведеться заплатити 6200 гривень!

Державна екологічна інспекція попереджає, що рейди в межах проведення операції «Первоцвіт 2016» проходитимуть постійно на всій території Хмельницької області до 15 червня 2016 року включно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього