У Хмельницькому продовжуються роботи з реконструкції набережної річки Південний Буг
Набережна річки Південний Буг внаслідок довгострокової експлуатації та руйнівної дії водного потоку була частково пошкоджена і потребувала ремонтуУ Хмельницькому продовжуються роботи з реконструкції набережної річки Південний Буг
Набережна річки Південний Буг внаслідок довгострокової експлуатації та руйнівної дії водного потоку була частково пошкоджена і потребувала ремонту. Наразі тривають роботи з її реконструкції, які виконує ТОВ “Ізяславтрансбуд”, що виграло тендер на виконання зазначених робіт.

За інформацією інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства міської ради працівники підрядної організації вже укріпили берег монолітною залізобетонною підпірною стінкою з влаштуванням дренажу, розпочали роботи з ремонту сходів. Далі підрядна організація виконуватиме роботи з благоустрою території, готуватиме пішохідну зону набережної до мощення тротуарною плиткою.
У Хмельницькому продовжуються роботи з реконструкції набережної річки Південний Буг
На пішохідній зоні набережної також буде влаштовано зовнішнє освітлення та встановлено лавочки й урни для сміття. Значну увагу буде приділено озелененню цієї ділянки. Вздовж підпірної стінки зі сторони річки планується влаштувати металеву огорожу.
Нагадаємо, протяжність ділянки, яка підлягає ремонту (від вулиці Кам’янецької до гирла річки Плоскої) складає 470 метрів. Загальна вартість робіт складає близько 4 млн. грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього