У Хмельницькому протягом тижня відзначатимуть День рідної мови
До Міжнародного дня рідної мови, що відзначається 21 лютого, в Народному Домі «Просвіти» триває тематичний тиждень «О слово рідне, хто без тебе я!».У Хмельницькому протягом тижня відзначатимуть День рідної мови
До Міжнародного дня рідної мови, що відзначається 21 лютого, в Народному Домі «Просвіти» триває тематичний тиждень «О слово рідне, хто без тебе я!».
Почали його 15 лютого учні 5А класу НВО № 5 імені Сергія Єфремова.
З розповіді голови Хмельницької міської «Просвіти» Зої Діденко вони дізналися про важливе місце української мови у міжнародному мовному просторі. З цікавістю переглянули книжки, видруковані українцями діаспори в різних країнах світу. І, несподівано для себе, одержали завдання прочитати вірші про мову українських поетів із збірника «Український декламатор».
Успішно виконали завдання всі учні, але найкращими були Анастасія Шевчук та Михайло Іжицький, які одержали сувеніри.
Зворушливо прозвучала поезія про рідну мову у виконанні вчительки Тетяни Бзот.
Директор НВО № 5 (а це базова школа «Просвіти») Світлана Луцькова повідомила, що протягом тижня в навчальному закладі буде діяти «мовний патруль».
Міжнародний день рідної мови протягом тижня в Народному Домі «Просвіти» відзначать студенти торговельно-економічного коледжу, гуманітарно-педагогічної академії, курсанти НАДПСУ імені Богдана Хмельницького, учні НВК № 10.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього