У Хмельницькому проведуть перший у цьому році турнір з більярдного спорту
Під керівництвом управління сім”ї, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницького обласного осередку ФСБУ у Хмельницькому пройде міжобласний турнір з більярдного спорту Різдвяний кубок “Поділля – 2015”У Хмельницькому проведуть перший у цьому році турнір з більярдного спорту
Під керівництвом управління сім”ї, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницького обласного осередку ФСБУ у Хмельницькому пройде міжобласний турнір з більярдного спорту Різдвяний кубок “Поділля – 2015”.
Міжобласний турнір з більярдного спорту щороку проводиться з метою широкого залучення населення до занять фізичної культури і спорту та подальшого розвитку цього виду спорту і його популяризації в області. До участі у міжобласному турнірі Різдвяний кубок “Поділля – 2015” залучаються спортсмени міст та районів Хмельницької та інших областей України.
Ігри проводяться за європейською системою з виходом в олімпійку.
10-11 січня – з 11-00 – відбіркові ігри, фінальні ігри.
Заявки надаються за 7 днів до початку турніру на адресу Хмельницького обласного осередку ФСБУ: 29000, м.Хмельницький вул. Проскурівська, 40.
Медичні довідки, паспорт або свідоцтво про народження, кваліфікаційна книжка спортсмена – подаються безпосередньо до мандатної комісії.
Спортсмен, який посяде перше місце, нагороджується медаллю, дипломом, кубком та цінним призом. Спортсмени, які посядуть 2 та 3 місце нагороджуються медалями, дипломами відповідного ступеня та цінними призами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього