У Хмельницькому провели екологічний фестиваль

У Хмельницькому провели екологічний фестиваль
Спортивні змагання, майстер-класи, інтелектуальні тренінги, мокрі бої та позитивні емоції. За такою програмою в Хмельницькому провели екологічний фестиваль.У Хмельницькому провели екологічний фестиваль
Спортивні змагання, майстер-класи, інтелектуальні тренінги, мокрі бої та позитивні емоції. За такою програмою в Хмельницькому провели екологічний фестиваль. Два дні молодь вчили організовувати своє дозвілля та намагались привернути увагу влади до будівництва молодіжного парку в рекреаційній зоні міського пляжу, повідомляє сайт Подробности.

Йогою та медитацією – хмельничани відкрили зелений фестиваль. А за кілька годин міський пляж перетворився на величезний спортивний зал. Тут кілька окремих зон – зі спортивними рингами, турніками й майданчиками для тренувань. Колективною руханкою розігріли м\’язи і пішли у наступ.
\”Заохочується активна молодь спортивного направлення і вона буде локомотивом для майбутніх поколінь. Тому ті діти, які зараз підростають і ходять з мамами, вони будуть дивитись і мати руховий стереотип, що треба займатись спортом\”, – впевнений чемпіон світу зі стронгмену Сергій Конюшок.
Американським футболом розважали гостей хмельницькі гладіатори. Бо не лише забивали голи, а й билися.
\”В американському футболі контакт дозволений і це є необхідною частиною. Щоб зупинити гравця, який біжить з м\’ячем, його потрібно збити з ніг, повалити на землю. Тому є шлем, наплічники, каркас і це все захищає\”, – розповідає командир хмельницької команди з американського футболу Дмитро Бабій.
На цьому майданчику юнаки й дівчата з відрами та пляшками. Тут – мокрі війни.
\”Я дякую молоді, що ми вміємо відпочивати без алкоголю, без цигарок, без негативного настрою. Дякую за цей позитив, емоції. Усі повинні отримувати позитив від спорту\”, – каже спортсменка Вероніка Осидлевич.

Свій рекорд встановлювала й малеча. Майстер-клас з декорування печива для маленьких кухарів провели львівські кулінари.

Організатори кажуть: саме тут, на місці проведення фестивалю, мав би бути молодіжний парк.
\”Навіть без жодної інфраструктури тут може бути цікаво. Хлопці готові своїми руками робити собі майданчик. Тобто ми хочемо, щоб люди самі для себе робили, щоб молодь розуміла, що за ними майбутнє і відповідальність за країну на них\”, – пояснює організатор фестивалю Степан Кушнір.

Завершив екофестиваль – велопарад. Майже три сотні молодих людей проїхались містом, пропагуючи здоровий й активний спосіб життя.

Залишити відповідь