У Хмельницькому пройде акція «Діти за мир в Україні»
В період з 1 жовтня по 1 листапада 2014 р. у Південно-Західному регіональному управлінні ПриватБанку проводиться патріотична акція \”Діти за мир в Україні!\”У Хмельницькому пройде акція «Діти за мир в Україні»
Діти за мир в Україні!
В період з 1 жовтня по 1 листапада 2014 р. у Південно-Західному регіональному управлінні ПриватБанку проводиться патріотична акція \”Діти за мир в Україні!\”.
Для участі у акції необхідно принести в будь-яке відділення ПриватБанку патріотичний малюнок аплікацію або інші творчі поробки, зареєструватися через карту юніора та отримати на неї 20 грн. Всі малюнки, отримані від дітей, будуть передані в зону АТО бійцям, що захищають наші рубежі. В конкурсі беруть участь учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл Хмельниччини, Івано-Франківщини та Чернівеччини.
“Діти вибирають МИР, бо хочуть жити, творити, проводити час з близькими, і щоб всі були здорові і щасливі. На знак цього вони відображають на папері свої думки та почуття з такого важливого для сьогодення питання, як мир і порядок в Україні, – говорить керівник напрямку \”ЮніорБанк\” Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Інна Морозова, – і це не просто слова! Діти, які приносять свої роботи та отримують за них 20 грн, одразу перераховують ці кошти на допомогу армії!”
Перші конкурсні роботи вже отримані. Є і колективні роботи.
“ПриватБанк в черговий раз підтримує патріотичні ініціативи та прагне об\’єднати маленьких українців, згуртувати разом юних громадян країни, – ділиться враженнями мама юного учасника конкурсу Марина Горобець. – Дивлячись на ці роботи, бачиш цю глибину щирих дитячих бажань жити у мирній, єдиній й неподільній Україні!”
Всім батькам учасників конкурсу ПриватБанк оформлює безкоштовну картку із патріотичним дизайном “Слава Україні! Героям Слава!”. Нагадуємо, що акція триває до 1 листопада 2014р.
пресс-центр ПриватБанку

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього