У Хмельницькому пройдуть дні сталої енергії
У рамках Європейської ініціативи «Угода мерів» за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Асоціації «Енергоефективні міста України» в м.Хмельницькому вперше відбудуться Дні Сталої Енергії, які заплановані на 24 – 26 вересня цього року.У Хмельницькому пройдуть дні сталої енергії
У рамках Європейської ініціативи «Угода мерів» за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Асоціації «Енергоефективні міста України» в м.Хмельницькому вперше відбудуться Дні Сталої Енергії, які заплановані на 24 – 26 вересня цього року.
Дні Сталої Енергії – це комплекс заходів, який дозволить звернути увагу мешканців міста на необхідність ощадливого ставлення до енергоресурсів та виховати свідомого споживача енергії.
Крім того, в рамках проведення святкування заплановано проведення ряду заходів, які можуть зацікавити як дорослих, так і дітей: конкурс малюнку у закладах освіти, відкриті уроки з енергоефективності та енергозбереження, показ фільму “Домівка” Люка Бессона, мультиплікаційних фільмів на еко-теми, флеш-моб на енергозберігаючу тематику, майстер-клас з розмальовування еко-торб, фотосушка “Джерела чистої енергії”, велопробіг “Чиста енергія”, виставка “Енергоефективне обладнання, матеріали та технології”, круглий стіл, семінари, тренінги тощо.
Під час Днів Сталої Енергії в Хмельницькому працюватимуть інформаційні кіоски “Будь енергоефективним”, де проводитимуться конкурси для дітей, розповсюджуватимуться інформаційні матеріали та надаватимуться консультації з енергоефективності.
І що найвважливіще – в місті Хмельницькому міською радою будуть встановлені мобільні пункти зі збору від населення небезпечних відходів: використаних батарейок, відпрацьованих енергозберігаючих лампочок, термометрів.
Мобільні пункти прийому працюватимуть 24-26 вересня з 900 до 1700 у місцях:
– майданчик поблизу ТЦ “Дитячий світ”;
– майданчик біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка;
– сквер “Вічний вогонь”.
Більш детально ознайомитись з Планом заходів з проведення Днів сталої енергії в нашому місті можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради.
Шановні Хмельничани!
Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області закликає всіх приєднатись до цього важливого заходу задля спільної боротьби з глобальним потеплінням та подолання енергетичної та екологічної загроз.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього