У Хмельницькому пройдуть перші Дні Сталої Енергії!
В рамках їх проведення відбудуться ряд заходів: конкурс малюнку у закладах освіти, відкриті уроки з енергоефективності та енергозбереження, показ фільму “Домівка” Люка Бессона, мультиплікаційних фільмів на еко-теми, флеш-моб на енергозберігаючу тематику, майстер-клас з розмальовування еко-торб, фотосушка “Джерела чистої енергії”, велопробіг “Чиста енергія”, виставка “Енергоефективне обладнання, матеріали та технології”, круглий стіл, семінари, тренінги тощо.У Хмельницькому пройдуть перші Дні Сталої Енергії!
15 липня 2015 року Хмельницька міська рада приєдналась до Європейської ініціативи “Угода мерів”, яка має на меті об’єднати європейські місцеві органи влади (муніципалітети) в добровільне утворення задля спільної боротьби з глобальним потеплінням, повідомляють на сайті відомства.
Підписанти Угоди Мерів беруть на себе добровільні зобов’язання випередити загальноєвропейські вимоги ЄС стосовно скорочення викидів CO2 щонайменше на 20% шляхом запровадження в себе енергоощадних заходів та поширення використання поновлюваних джерел енергії.
Як підписанти Угоди мерів місто планує долучиться до проведення Днів Сталої Енергії, в рамках святкування Дня міста Хмельницького. Захід буде організовано з метою інформування якнайширшої аудиторії мешканців міста про важливість зусиль кожної окремої людини для подолання енергетичної та екологічної загроз і стимулювання мешканців міста до зниження споживання енергетичних ресурсів шляхом впровадження заходів з підвищення енергоефективності.
Дні Сталої Енергії пройдуть 23-27 вересня 2015 року. В рамках їх проведення відбудуться ряд заходів: конкурс малюнку у закладах освіти, відкриті уроки з енергоефективності та енергозбереження, показ фільму “Домівка” Люка Бессона, мультиплікаційних фільмів на еко-теми, флеш-моб на енергозберігаючу тематику, майстер-клас з розмальовування еко-торб, фотосушка “Джерела чистої енергії”, велопробіг “Чиста енергія”, виставка “Енергоефективне обладнання, матеріали та технології”, круглий стіл, семінари, тренінги тощо.
Під час Днів Сталої Енергії працюватимуть інформаційні кіоски “Будь енергоефективним”, де проводитимуться конкурси для дітей, розповсюджуватимуться інформаційні матеріали та надаватимуться консультації з енергоефективності.
Будуть встановлені мобільні пункти зі збору небезпечних відходів від населення (використаних батарейок, відпрацьованих енергозберігаючих лампочок, термометрів).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього