У Хмельницькому пройшла фотовиставка героїв АТО
«Боги війни» – з такою назвою мандруватиме по області пересувна фотовиставка. Дев’ятнадцятого січня її роботи демонстрували у Хмельницькій обласній науковій бібліотеці імені Миколи Островського. Авторами полотен є артилеристи добровольчого батальйону «Фенікс».У Хмельницькому пройшла фотовиставка героїв АТО
«Боги війни» – з такою назвою мандруватиме по області пересувна фотовиставка. Дев’ятнадцятого січня її роботи демонстрували у Хмельницькій обласній науковій бібліотеці імені Миколи Островського. Авторами полотен є артилеристи добровольчого батальйону «Фенікс».

«Батя» – так з повагою та шаною називають Андрія Рибцова його побратими. Тринадцять місяців та вісім днів він пробув у зоні АТО. Його нагороджено одним із найвищих орденів – імені Богдана Хмельницького. Демобілізований командир артилерійської батареї добровольчого батальйону «Фенікс» розповідав молоді реалії буденності на Сході. Підтвердженням того були світлини, які хлопці робили впродовж свого перебування біля ворожої території.

Піхотинці – царі полів, артилеристи – боги війни. Так заведено говорити у бійців. Тому підбірка світлин має таку назву. Найвірнішим побратимом для комбата є дружина, вона й організувала пересувну фотовиставку.

Сторінки життя у стоп-кадрі фотографії дев’ять на дванадцять – там їсти готують, грають футбол і сплять в холодних окопах.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, мандруватиме фотовиставка школами та університетами міста. Далі побачити світлини та почути неймовірні історії бійців зможуть у Красилові.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього