У Хмельницькому пройшов дитячий фестиваль «Колядкові переспіви»
Дві сотні маленьких артистів зі всієї області довели – національна культура України з кожним днем квітне.У Хмельницькому пройшов дитячий фестиваль «Колядкові переспіви»
Дві сотні маленьких артистів зі всієї області довели – національна культура України з кожним днем квітне.
Шанувати духовні традиції їх навчали ще з колиски. У рідному селі Антоніни, де мешкають ці дітлахи, стародавні звичаї збереглися до сьогодні.
Захопленість національною культурою згодом переросла у професійне хобі. Вони згуртувалися в один-єдиний колектив, що прозвали «Родовід». П’ятий рік поспіль маленькі артисти виступають на Хмельниччині: віншують, колядують та щедрують. За цей час «Родовід» дістав звання «зразкового».
Нині артисти демонструватимуть свій талант на дитячому фестивалі «Колядковий переспів». Разом із ними – ще ряд колективів з усієї області.
Окрім щедрувань та колядів, на фесті вражали майстер-класами та виставкою народних умільців. В цілому, кажуть організатори, такий захід започаткували 15 років тому. Проте юні артисти беруть участь вперше і не в останнє. Таким чином планують і надалі відроджувати національну культуру українців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього