У Хмельницькому пройшов футбольний турнір, приурочений вшануванню пам'яті загиблих міліціонерів
У змаганнях взяли участь 4 місцеві команди із школярів віком 12-15 років.У Хмельницькому пройшов футбольний турнір, приурочений вшануванню пам'яті загиблих міліціонерів
У змаганнях взяли участь 4 місцеві команди із школярів віком 12-15 років. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

22 серпня в державі вшановуватимуть пам’ять правоохоронців, які загинули під час виконання професійних обов’язків. Напередодні цієї жалобної дати на базі спорткомплексу обласного управління внутрішніх справ відбулись змагання з міні-футболу серед дітей 2000-2003 років народження, приурочені вшануванню пам’яті загиблих міліціонерів.

Відкрили турнір начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин та голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар.

— Життя загиблих правоохоронців є прикладом для нас усіх, адже вони до останнього подиху залишалися відданими присязі на вірність народові України, — звертаючись до присутніх, сказав начальник обласного управління внутрішніх справ. — Мені дуже приємно, що на цьому майданчику зібралися наші майбутні чемпіони. Але найголовніше навіть не це, адже ви є прикладом для інших хлопців та дівчат. Ви ведете здоровий спосіб життя, маєте усталені цінності і саме завдяки таким, як ви, Україна має майбутнє.
У Хмельницькому пройшов футбольний турнір, приурочений вшануванню пам'яті загиблих міліціонерів
Усі присутні вшанували пам’ять загиблих міліціонерів хвилиною мовчання, після чого почалась гра.

Участь у змаганнях взяли 4 місцеві команди. Після кількагодинної запеклої боротьби визначилися переможці та призери змагань. Перемогу у турнірі здобули гравці команди «Спортлідер 1», друге місце — за командою «Поділля 1», третє — у гравців «Поділля 2», замкнули турнірну таблицю юні футболісти із команди «Спортлідер 2». Кращим голкіпером турніру визнали Ярослава Осипчука, гравця команди «Поділля 1», а кращим гравцем став Максим Цилепа із «Спортлідера 1».

Під час церемонії нагородження начальник УМВС особисто вручив капітанам команд кубки та почесні грамоти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього