У Хмельницькому пройшов концерт італійської музики
У рамках фестивалю європейських культур «З Європою в серці», присвяченого Дню Європи в Україні у міському будинку культури відбувся спільний проект муніципального естрадно-духового оркестру (художній керівник та головний диригент – Тарас Безнюк) та академічного муніципального камерного хору (художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур) під назвою «Барви Італії». Відвідувачі мали можливість стати на один крок ближче до Італії та насолодитись неперевершеною музикою цієї романтичної країни.У Хмельницькому пройшов концерт італійської музики
У рамках фестивалю європейських культур «З Європою в серці», присвяченого Дню Європи в Україні у міському будинку культури відбувся спільний проект муніципального естрадно-духового оркестру (художній керівник та головний диригент – Тарас Безнюк) та академічного муніципального камерного хору (художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур) під назвою «Барви Італії». Відвідувачі мали можливість стати на один крок ближче до Італії та насолодитись неперевершеною музикою цієї романтичної країни.

Розпочав концертну програму академічний муніципальний камерний хор творами епохи Бароко, адже саме Італію можна назвати колискою цього стилю. Прозвучали відомі твори Антоніо Лотті, Феліче Анеріо, Франческо Верачіні, Томасо Альбіноні. В італійське сьогодення усіх переніс популярний саундтрек до фільму «Місія» Енніо Морріконе «Гобой Габріеля» в перекладі для хору, а родзинкою програми та її кульмінацією стали твори «Італійська полька» Сергія Рахманінова в перекладі для хору та пародія на італійську оперну сцену Франца Жене «Італійський салат».

Продовжив італійську тему муніципальний естрадно-духовий оркестр, який дуже органічно влився у розпочату хором програму, вніс яскраве забарвлення у неї та не менш тонко і майстерно передав усю красу італійської музики. Були виконані твори Луіджі ді Гісало, Ернесто де Куртіса, Ніколаса Конторно, Роберта Лонгфільда.

Присутні поринули в атмосферу справжньої італійської опери та почули близькі й рідні серцю мелодії найбільш відомих опер Джузеппе Верді, теми з яких оркестр вправно поєднав у чудовому попурі. Переконливо та лірично прозвучала всесвітньовідома неаполітанська пісня «Повернись у Сорренто» Ернесто де Куртіса, соло на трубі у якій виконав головний диригент Тарас Безнюк. І надзвичайно гарною на радісною крапкою всієї програми стало «Італійське свято» Роберта Лонгфільда.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього