У Хмельницькому пройшов перший у цьому році турнір з більярдного спортуПід керівництвом управління сім”ї, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницького обласного осередку ФСБУ у Хмельницькому пройшов міжобласний турнір з більярдного спорту Різдвяний кубок “Поділля – 2015”.У Хмельницькому пройшов перший у цьому році турнір з більярдного спортуПід керівництвом управління сім”ї, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницького обласного осередку ФСБУ у Хмельницькому пройшов міжобласний турнір з більярдного спорту Різдвяний кубок “Поділля – 2015”.

Турнір проводиться щороку з метою широкого залучення населення до занять фізичної культури і спорту та подальшого розвитку цього виду спорту і його популяризації в області.
Участь у міжобласному турнірі Різдвяний кубок “Поділля – 2015” прийняло 32 спортсмени із Хмельницької, Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Тернопільської, Херсонської,Чернівецької області. Ігри проводились за європейською системою з виходом в олімпійку.

Переможцем 13-го Різдвяного турніру \”Кубок Поділля – 2015 \” став хмельничанин Максим Коліжук , перемігши у фіналі Станіслава Тимчія .

У Хмельницькому пройшов перший у цьому році турнір з більярдного спорту

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього