У Хмельницькому пройшов восьмий парад вишиванок
На 25-річчя незалежності на Майдані в обумовлений час зібралося тисячі людей.У Хмельницькому пройшов восьмий парад вишиванок
Чорні та білі, сині та червоні, із квітами та орнаментом. Від різнобарв’я українських сорочок мерехтіло в очах і перехоплювало подих. Свою історію любові до країни нам розповіла Марія Федорівна. їй 80 і сюди її прикликали донька, внучка та дві правнучки. Усі вони сказали бабусі – маєте крокувати з нами.

На 25-річчя незалежності на Майдані в обумовлений час зібралося тисячі людей. Почали із уже звичного формування тризубу. Цього року герб розтягнувся на 32 м. в ширину і 50 м. в довжину. Так, у 2016-му доповнили малюнок надписом «Слава Україні».

Нагадаємо, 19 травня у День вишиванки хмельничани встановили «живий» рекорд України. Тоді на площі зафіксували 524 подолянина у національній одежині. Нині ж це просто патріотична акція, проте це не стало перешкодою масовому дійству. Більшість приходили із друзями, коханими та цілими родинами. Адже навчати любити і шанувати свій край потрібно змалечку.

Опісля вишикувались і величезною колоною із простягнутим прапором та патріотичними піснями рушили містом. Із Майдану вийшли на Кам’янецьку, потім попрямували Проскурівською до площі перед сквером Шевченка. Там усіх охочих очікував святковий концерт.

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього