У Хмельницькому районі незаконно розпорядилися державними землями вартістю 4 млн грн
Рішеннями господарського суду Хмельницької області задоволено 2 позови, заявлені в інтересах держави про визнання незаконними та скасування рішень сільських рад і договорів оренди земельних ділянокУ Хмельницькому районі незаконно розпорядилися державними землями вартістю 4 млн грн
Рішеннями господарського суду Хмельницької області задоволено чергові 2 позови прокурора Хмельницького району, заявлені в інтересах держави в особі райдержадміністрації до Аркадіївецької та Стуфчинецької сільських рад і місцевого товариства з обмеженою відповідальністю про визнання незаконними та скасування рішень сільських рад і договорів оренди земельних ділянок, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області
Зазначені сільради, прийнявши рішення про передачу у користування ТОВ близько 216 га земель, розташованих за межами сіл, перевищили свої повноваження. Оскільки, відповідно до вимог законодавства, уповноваженим органом на розпорядження нерозподіленими (невитребуваними) земельними ділянками за межами населених пунктів є виключно районна державна адміністрація.
Окрім того, посадовці цих сільських рад порушили процедуру передачі в оренду земельних ділянок, яка повинна здійснюватися лише за результатами проведення земельних торгів.
Позовні вимоги прокуратури району задоволені судом у повному обсязі. Таким чином 216 га землі вартістю близько 4 млн гривень підлягають поверненню до державної власності.
Прокуратура Хмельницького району продовжує ефективно реалізовувати свої представницькі повноваження щодо повернення таких земельних ділянок у власність держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього