У Хмельницькому районі попереджено незаконне використання державних земель вартістю 20 млн гривень
Органи прокуратури Хмельниччини продовжують активно представницьку роботу із запобігання неправомірній передачі в оренду земель державної власності. Зокрема, судом задоволено черговий позов прокуратури Хмельницького району до райдержадміністрації, яка у 2012 році своїм розпорядженням надала дозвіл місцевому громадянину на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею більше 780 га, розташованих на території семи сільських рад, для ведення фермерського господарства.У Хмельницькому районі попереджено незаконне використання державних земель вартістю 20 млн гривень
Органи прокуратури Хмельниччини продовжують активно представницьку роботу із запобігання неправомірній передачі в оренду земель державної власності. Зокрема, судом задоволено черговий позов прокуратури Хмельницького району до райдержадміністрації, яка у 2012 році своїм розпорядженням надала дозвіл місцевому громадянину на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею більше 780 га, розташованих на території семи сільських рад, для ведення фермерського господарства.

Оскільки орендар після отримання цього дозволу не обґрунтував доцільність розмірів землі, не надав підтвердження наявності в нього техніки, необхідної для обробітку такої площі, та не вчинив за три роки жодних дій зі створення ФГ, прокуратура району в інтересах держави звернулася до суду з позовом про визнання незаконним та скасування вищезазначеного розпорядження Хмельницької РДА.

Як повідомив прокурор району Віталій Довгань, позовні вимоги судом задоволені в повному обсязі. Таким чином попереджено незаконну передачу в користування земель державної власності вартістю більше 20 млн. гривень, – повідомили у прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього