У Хмельницькому районі сільрада неправомірно передала в користування понад 130 га земель
Прокуратурою Хмельницького району встановлено, що Водичківська сільська рада з перевищенням повноважень прийняла рішення, на підставі якого уклала з товариством із обмеженою відповідальністю договір оренди земельних ділянок (невитребуваних паїв, міжпайової дороги) загальною площею більше 130 гектарів, повідомляє прес-служба відомства.У Хмельницькому районі сільрада неправомірно передала в користування понад 130 га земель
Прокуратурою Хмельницького району встановлено, що Водичківська сільська рада з перевищенням повноважень прийняла рішення, на підставі якого уклала з товариством із обмеженою відповідальністю договір оренди земельних ділянок (невитребуваних паїв, міжпайової дороги) загальною площею більше 130 гектарів, повідомляє прес-служба відомства.
При цьому, не було враховано, що відповідно до законодавства розпорядження не розпайованими землями державної власності мають право здійснювати не органи місцевого самоврядування, а райдержадміністрації та Головне управління Держземагентства в області.
Крім того, сільрадою порушена процедура передачі у користування даної категорії земель, яка передбачає обов’язкове проведення земельних торгів.
У зв’язку з цим, прокуратурою району в господарський суд в інтересах держави заявлено позов про визнання незаконним та скасування рішення Водичківської сільської ради і договорів оренди зазначених земельних ділянок.
За інформацією керівника прокуратури Віталія Довганя, позовні вимоги судом задоволено у повному обсязі. Таким чином незаконно орендована земля вартістю близько 3 млн. гривень підлягає поверненню до державної власності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього