У Хмельницькому реанімують застарілу військову техніку
Вже більше півроку Україна перебуває у стані неоголошеної війни. За цей час наші військові проявили неабиякий патріотизм. Їм не страшні ні зима, ні ворожі залпиУ Хмельницькому реанімують застарілу військову техніку
Вже більше півроку Україна перебуває у стані неоголошеної війни. За цей час наші військові проявили неабиякий патріотизм. Їм не страшні ні зима, ні ворожі залпи.
Надійним тилом для українського війська став власний народ. Простий люд годує армію, одягає її, забезпечує усім необхідним. Щоправда, справної військової техніки нашим військовим не вистачає. Спільними зусиллями волонтерів та благодійників незабаром на схід поїде десяток БТРів.
Як у романі «Війна та мир» – усе переплелося. І вихідні як будні, і будні як свято. Ось ці чоловіки не знають відпочинку. Прекрасно розуміють – ворог не дрімає. Серцями на сході, а руки тут реанімують застарілу і таку необхідну військову техніку.
Ось цим бронетранспортерам вже не один десяток років. До бойового фронту вони поки що не придатні. Проте волонтери та благодійники роблять усе можливе аби відремонтувати військову техніку та відправити її на схід.
Близько місяця важкої роботи і броня одного з таких БТРів зможе врятувати 8-10 людських життів. Усі, необхідні для ремонту, запчастини закуповують благодійники.
Не одна блага справа на рахунку Олега Григоровича. Не так давно на схід споряджав добротні бронежилети. Переконує, саме такий патріотизм і зупиняє агресора.
Незабаром десяток відремонтованих та придатних до бою БТРів поїдуть у зону проведення антитерористичної операції. І, можливо, саме їх броня збереже бійцю найцінніше – життя.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього