35-річний хмельничанин продавав рибальські снасті на сайті оголошень. Та замість покупця до нього звернувся шахрай – і виманив усі гроші з кредитки.

У Хмельницькому рибалку надурили через Інтернет на 3,5 тисячі гривень35-річний хмельничанин продавав рибальські снасті на сайті оголошень. Та замість покупця до нього звернувся шахрай – і виманив усі гроші з кредитки.
У Хмельницькому рибалку надурили через Інтернет на 3,5 тисячі гривень

– Дізнавшись номер кредитної картки та інформацію про продавця, шахрай замість того, щоб перерахувати, зняв всі гроші з кредитки потерпілого, – розповідає речник Хмельницького міського відділу міліції Аліна Арнаут.
За фактом слідчим відділом Хмельницького МВ порушено кримінальне провадження за ст. 190 ч.1 ККУ. Шахрайство карається штрафом до 850 гривень або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
– Ніколи і нікому не розголошуйте банківські реквізити своїх карток, будьте уважні у спілкуванні зі сторонніми особами, а якщо ж ви все ж таки наважились продати чи купити щось через інтернет, то для надійності при розрахунках заведіть окрему картку, – говорить Аліна Арнаут.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього