У Хмельницькому розберуть стару сцену, яку облюбували п'янички
Дитячий майданчик у дворі житлового будинку на вул. Трудовій, 11 у Хмельницькому більше нагадує смітник – порожні пляшки, бите скло та недопалки. Комунальники наводити лад на території не поспішають. Батьки звернулись до «Народного контролю».У Хмельницькому розберуть стару сцену, яку облюбували п'янички
Дитячий майданчик у дворі житлового будинку на вул. Трудовій, 11 у Хмельницькому більше нагадує смітник – порожні пляшки, бите скло та недопалки. Комунальники наводити лад на території не поспішають. Батьки звернулись до «Народного контролю».

Поруч із майданчиком – залишки старої сцени. Її давно облюбували місцеві поціновувачі спиртного, які проводять тут своє дозвілля серед білого дня. Те, що за два метри бавляться діти, гостей імпровізованого генделика не турбує.

«Там стіл для п’яничок стоїть. Тут діти бавляться, а вони поруч сидять і лаються», – скаржиться мешканка Трудової, 11 Віра Федорівна.

«Від 8-ї ранку і до ночі глибокої пиячать. І так щодня», – додає і Катерина Йосипівна.

Саме місцеві пʼянички постійно розкидають биту тару на майданчику.

Батьки переконані, що припинити неподобство можна, якщо комунальники розберуть стару споруду.

«Цю сцену треба забрати геть, а на її місці встановити гойдалку, пісочницю», – говорить місцева мешканка Ольга Броніславівна.

У місцевому ЖЕКу журналістам «Народного контролю» заявили, що робоча бригада незабаром виїде на місце, визначать об’єм робіт, і до кінця місяця наведуть лад на території біля дитячого майданчика.

«Обстежимо дитячий майданчик, якщо потрібно, підремонтуємо гірку. Щодо сцени, то якщо її потрібно розібрати, то зробимо, як просять люди. Цього чи наступного тижня виправимо цю ситуацію», – пообіцяв начальник ЖЕКу №5 Михайло Блідний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього