У Хмельницькому розібрали пам’ятку архітектури
Як сніг на голову, але з глини. В обласному центрі ледь не звалилася на голову перехожому цеглина.У Хмельницькому розібрали пам’ятку архітектури
Як сніг на голову, але з глини. В обласному центрі ледь не звалилася на голову перехожому цеглина.

За ненавмисне руйнування пам’ятки архітектурного значення на перехресті вулиць Подільської та Грушевського начальник ЖКГ Хмельницького і начальник ЖЕКу №2 отримають догани. Фронтон будівлі відреставрують навесні – Хмельницька міська рада.

Як сніг на голову, але з глини. В обласному центрі ледь не звалилася на голову перехожому цеглина. Зі старої будівлі – її фасад від часу почав руйнуватися. Аби будівельний матеріал не перетворився у знаряддя вбивства наступного разу, комунальники розібрали частину верхнього поверху.

Виявилося з порушеннями.

Десь у цій купі сховалася цеглинка, котра не на жарт, перелякала увесь Хмельницький. Вона відділилася від стіни й впала на тротуар, поруч із перехожим.

Адвокатське бюро, продуктовий магазин й аптека на першому поверсі, на другому –житлові приміщення. Це одна із найстаріших будівель обласного центру. Частину стіни розібрали і тоді розпочалося найцікавіше. Виявилося – будинок – пам’ятка архітектури місцевого значення. За своїм бажанням комунальники рихтувати його права не мали. Тож оперативними діями порушили процедуру.

Як повідомляє \”[media=http://excl.com.ua/video/2016/02/11/10756/u_hmelnyckomu_rozibraly_pamjatku_arhitekturyvypadkovo]\”, у ЖЕКу кажуть, що будинок старовинний знали, а от, що він архітектурна пам’ятка – ні. Утім, своєї провини комунальник не заперечує і готовий нести покарання.

Уникнути покарання не вдасться – запевняє Хмельницький міський голова.

Аби подібне не повторювалося, з цієї ситуації зробили відповідні висновки, кажуть у міськраді.

Та й цей будинок залишати у занедбаному стані не будуть. Цеглинку до цеглинки – відновити зруйнований фасад обіцяють навесні, наймовірніше у квітні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього