У Хмельницькому роздали гроші на громадські ініціативи
Кому – сто тисяч, а кому – шість.У Хмельницькому роздали гроші на громадські ініціативи
Кому – сто тисяч, а кому – шість. «Громадські ініціативи» розділили бюджетний мільйон. Двадцять дев’ять проектів поборолися за гроші з міської казни.

Йдеться про мільйон гривень, який депутати виділили для спів фінансування ініціатив містян – як громадських організацій, так і ініціативних груп мешканців. Гроші ж на втілення ідей дісталися не всім.

Від спортивного майданчика до кабінету для допомоги вагітним жінкам. Тринадцять проектів здобули перемогу, а з нею і матеріальну підтримку від міськради. Першопочатково про участь у конкурсі заявили двадцять дев’ять ідей, та до другого туру потрапили лише двадцять.

Крім того, не менше, як 15 відсотків від вартості проекту, ініціатори мають вкласти коштів із інших джерел. З двадцяти, котрі перший етап подолали, гроші, на втілення ідеї у життя, отримали лише тринадцять. Перше місце посів проект Створення кабінету допомоги вагітним жінкам та породіллям у кризових ситуаціях.

Знайшли гроші і на допомогу дітям з аутизмом, і на відновлення Народного будинку у Гречанах, і на встановлення дитячих майданчиків. Усі проекти, за умовами конкурсу, мають реалізуватися до кінця року. На наступний – з бюджету виділятимуть ще більше грошей.

Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього