Депутати Хмельницької міськради можуть обрати нового секретаря радиДепутати Хмельницької міськради можуть обрати нового секретаря ради

Керівник фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій міськраді Костянтин Чернилевський зібрав 37 підписів у депутатів за висунення своєї кандидатури на посаду секретаря ради.

Про це НГП повідомив депутат від “Батьківщини” і виконувач обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков.

За даними Лескова, на вечір 29 жовтня під кандидатурою бютівця підписалося 37 депутатів, з них 29 — фракція “Батьківщина” (всього у раді — 60 обранців).

“Наразі розкриті карти, і побачимо, хто де і з ким працює. Ми моніторитимемо хід таємного голосування за кандидатуру секретаря. Хто з наших партійців 30 жовтня не прийде на сесію і хто відмовиться брати участь у голосуванні, будуть виключені з фракції та партії”, – наголосив бютівець.

Кандидатуру Чернелевського попередньо не узгоджували з міським головою Сергієм Мельником, який є членом ВО “Батьківщина”.

Планарне засідання сесії Хмельницької міської ради відбудеться 30 жовтня.

Довідка НГП. Костянтин Чернилевський є членом Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”. Також він працює на посаді ТОВ “Євробуд” (фірма займається продажем будматеріалів).

Як писав НГП, на останній сесії 28 серпня депутати провалили голосування за кандидатуру бютівця Михайла Василишина, якого лобіював міський голова.

Рік тому, 31 жовтня 51 депутат Хмельницької міської ради проголосував за дострокове припинення повноважень секретаря ради Валерія Лескова.

Про прогнози і версії щодо голосування за нового секретаря ради читайте у статті “Хід бютівцем. Депутати пропонують меру свого секретаря”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього