У Хмельницькому розпочали монтувати новорічні ялинки
Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста розпочали монтаж новорічних ялинок.У Хмельницькому розпочали монтувати новорічні ялинки
Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста розпочали монтаж новорічних ялинок.

Першою комунальники почали складати зелену красуню на майдані Незалежності. Незабаром буде встановлено двадцятишестиметровий металевий каркас, наступний етап – монтування ялинок. Для складання ялинки на майдані буде використано близько 380 хвойних дерев. Не менш красиві збірні ялинки, заввишки 14 метрів, кожна з яких складатиметься з двохсот природних ялинок, також милуватимуть око хмельничан на майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка та поблизу колишнього кінотеатру “Сілістра”. Загалом для складання трьох ялинок-конструкторів з Хмельницького і Летичівського лісомисливських господарств завезено близько 800 ялинок. Щоб зелені красуні мали розкішний та урочистий вигляд, працівники господарства вибирали молоді рівні деревця заввишки від одного до п’яти метрів. Традиційно буде встановлено природні ялинки у мікрорайонах міста – Гречани та Ракове.

Після завершення монтажу ялинки на майдані Незалежності працівники комунального підприємства почнуть встановлювати новорічну красуню перед кінотеатром ім. Т. Шевченка. Цього року саме ця ялинка буде головною й усі улюблені хмельничанами заходи відбуватимуться на майданчику перед кінотеатром. Саме тут 19 грудня о 16.00 відбудеться урочисте засвічення новорічних вогнів на ялинці та відкриття гостини Святого Миколая, а від 19 грудня до 19 січня проводитимуться новорічні ранки.

Відповідне рішення прийнято міською владою, адже ситуація в країні складна і монументально-скульптурна композиція «Віра. Надія. Любов», що на майдані Незалежності, стала меморіалом пам’яті про людей, які загинули в боротьбі за нову Україну. Там розміщено їх фото, хмельничани несуть квіти та лампадки. Тому всі новорічні святкові заходи вирішено проводити на майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка.

Про святкове освітлення новорічних красунь подбають працівники комунального підприємства «Міськсвітло». А прикрасять їх традиційними іграшками та виробами, які власноруч виготовлять школярі міста. У рамках новорічних заходів триває конкурс на краще виготовлення новорічної маски та ялинкової іграшки «Новорічний маскарад» серед учнів відділів і класів образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання та загальноосвітніх закладів міста.

Учні, творчі роботи яких буде визнано кращими, отримають грамоти та дипломи. Урочисте вручення відзнак відбудеться 18 грудня о 15.00 у виставковій залі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (вул. Проскурівська, 67).

Крім цього, у підліткових клубах працюватимуть так звані “Фабрики Діда Мороза”, де діти також виготовлятимуть прикраси для новорічної ялинки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього