У Хмельницькому розпочались перші Дні Сталої Енергії
З метою підвищення поінформованості громади щодо більш ефективного використання енергії, ширшого залучення відновлювальних джерел енергії та протидії глобальній зміні клімату в руслі загальноєвропейської політики 22-27 вересня в Хмельницькому проводяться Дні Сталої Енергії, повідомляють на сайті міської ради.У Хмельницькому розпочались перші Дні Сталої Енергії
З метою підвищення поінформованості громади щодо більш ефективного використання енергії, ширшого залучення відновлювальних джерел енергії та протидії глобальній зміні клімату в руслі загальноєвропейської політики 22-27 вересня в Хмельницькому проводяться Дні Сталої Енергії, повідомляють на сайті міської ради.
Міські Дні Сталої Енергії передбачені Угодою Мерів, як засіб своєрідної “мобілізації” на кілька днів мешканців, політиків і представників бізнесу, щоб усім разом замислитись над перспективами виробництва і споживання енергії у кожному місті та у світі.
Дні Сталої Енергії розпочато зі створення малюнку від фестивалю “Республіка” на стіні п`ятиповерхівки в самому центрі міста за адресою вул. Соборна, 31. Мураліст Михайло Коробков, який намалював у місті декілька великих робіт, вже почав працювати над новим малюнком, який, за словами Андрія Зоіна, організатора фестивалю “Республіка”, є нетиповою ілюстрацією на тему енергозбереження. Якщо зазвичай зображують лампочки, то на малюнку можна буде побачити, як використовується енергія вітру та сонця, альтернативний екологічний транспорт – велосипед.
На вас також чекають різноманітні заходи: майстер-клас з розмальовування еко-торб, конкурс малюнку, відкриті уроки з енергоефективності та енергозбереження, показ фільму “Домівка” ЛюкаБессона, мультиплікаційних фільмів на еко-теми, флеш-моб на енергозберігаючу тематику, фотосушка “Джерела чистої енергії”, велопробіг “Чиста енергія”, виставка “Енергоефективне обладнання, матеріали та технології”, конкурс фотографії у соціальних мережах, круглий стіл, семінари, тренінги та багато цікавого.
Під час Днів Сталої Енергії працюватимуть інформаційні кіоски “Будь енергоефективним”, де будуть проводитись конкурси для дітей, розповсюджуватись інформаційні матеріали та надаватимуться консультації з енергоефективності для всіх небайдужих.
Будуть встановлені мобільні пункти зі збору небезпечних відходів від населення (використаних батарейок, відпрацьованих енергозберігаючих лампочок, термометрів).
Запрошуємо усіх дорослих та маленьких хмельничан, гостей міста долучатись до Днів Сталої Енергії!

У Хмельницькому розпочались перші Дні Сталої Енергії

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього