У Хмельницькому розпочався сезон «танців під відкритим небом»
Танці доступні всім соціальним групам і людям будь-якого віку.У Хмельницькому розпочався сезон «танців під відкритим небом»
Танці доступні всім соціальним групам і людям будь-якого віку. Цим мистецтвом кожен може показати свободу, розчарування, пристрасть, висловити кохання та інші почуття. Є класичні танці, які з\’явилися давно, але також з плином часу прийшли і нові напрямки та стилі, які танцюються інакше. Останнім часом дуже популярними стали вуличні танці. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Поняття «вуличний» стиль танців (абоstreet dance) зазвичай використовується для опису стилів танців, які розвинулись поза стінами танцювальних студій, на вулицях, у школах та клубах. Вуличний танець заохочує використання імпровізації, контакту з глядачем, взаємодії між танцюристами. Цей стиль танцю відрізняється свободою рухів і форм, що дозволяє танцюристам самостійно розвиватися і експериментувати, створюючи унікальні індивідуальні малюнки. Велике значення має музика, задає різні танцювальні напрямки, а також емоції та відчуття, на які спирається танцюрист.
Найбільш поширеними стилями вуличного танцю є хіп-хоп, поп-пінг, брейк-данс, лок-кинг, house, r\’n\’b та інші. Проте в чистому вигляді вони зустрічаються рідко. Вуличні стилі відрізняються імпровізацією і змішанням елементів різних стилів танців. Якщо немає можливості навчатися в танцювальній студії, можна спробувати зробити це вдома, користаючись відеоуроками і самовчителями. Однак не варто забувати про те, що для танцюриста головне публіка, взаємодія і спілкування, щодо зволяють отримати максимум драйву, без якого вуличний танець не може існувати. Також потрібно пам\’ятати, що, хоч сучасні танцювальні стилі і люблять імпровізацію, майстерність виконавця головним чином оцінюється якістю виконання ним базових елементів, які йдуть в поєднанні з «стайл» – придуманими танцюристом елементами.
У Хмельницькому розпочався сезон «танців під відкритим небом»
Саме тому з ініціативи активістів клубного об’єднання «Простір» Хмельницького міського будинку культури за підтримки управління культури і туризму Хмельницької міської ради в рамках проекту «Мистецьке літо 2015» розпочала роботу «Відкрита літня академія вуличного танцю, яка розмістилась на літньому концертному майданчику поблизу кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка. Школа буде працювати по суботах та неділях з 16.00 до 18.00.
Паралельно з цим, на вул. Проскурівській, навпроти музичної школи №1, по суботах, з 19.00 до 21.00 розпочала роботу «Літня школа поціновувачів «Сальси».
Запрошуємо усіх на майстер-класи та навчання! Навчання безкоштовне. Для усіх хто зацікавився: відповідальний тренер за напрямком «вуличного» танцю – Сергій (096)046 76 07, відповідальна за напрямком «Сальса» – Катя (097) 508 03 02.
Танцюйте із задоволенням!

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення