У Хмельницькому рятувальники тренувалися гасити  речовий ринок
Працівники рятувальної служби відпрацьовували навички ліквідування надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути в місцях великого скупчення людей.Працівники рятувальної служби відпрацьовували навички ліквідування надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути в місцях великого скупчення людей.

13 листопада на території Хмельницького речового ринку «Поділля-2» відбулося комплексне тактичне навчання рятувальників та фахівців служб взаємодії. Перед навчанням було проведено інструктаж із основних правил пожежної безпеки та особливостей ліквідації пожежі на ринках.
Навчання проходило в два етапи. На першому – вогнеборці відпрацювали дії при локалізації та ліквідації надзвичайної ситуації, зменшуючи рівень можливих втрат та захист населення. На другому – рятувальники тренувалися оперативно ліквідовувати займання об’єкту з масовим перебуванням людей.
За оцінкою керівника навчань – начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям підполковника служби цивільного захисту Дмитра Бондаря – поставлена задача з ліквідації умовної пожежі в цілому була виконана.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього