На Хмельниччині керуватиме «Самопоміччю» Садового, відповідно, самоорганізовуватиме населення та шукатиме «моральних авторитетів», директор Хмельницької обласної філармонії Олександр Драган

У Хмельницькому самоорганізовувати народ буде «моральний авторитет» Олександр ДраганУ Хмельницькому самоорганізовувати народ буде «моральний авторитет» Олександр Драган

Учора Хмельницький відвідав мер Львова та голова організації «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий. У нас він відкрив юридичну приймальню, зустрівся з журналістами та підприємцями.

За словами Андрія Садового, зараз він їздить містами України і шукає «моральних авторитетів», яких переконує іти у владу. На переконання львівського міського голови, депутатами усіх рівнів мають ставати люди, які є саме моральними авторитетами серед населення.

«Якщо вибори до парламенту таки будуть оголошені, то «Самопоміч», як політична партія, теж висуватиме своїх кандидатів. Я прийняв рішення не балотуватися до Верховної Ради, але переконуватиму інших, кого вважаю за авторитетів, балотуватися», – заявив Андрій Садовий.

На Хмельниччині керуватиме «Самопоміччю» Садового, відповідно, самоорганізовуватиме населення та шукатиме «моральних авторитетів», директор Хмельницької обласної філармонії Олександр Драган.

Олександр Драган – це той самий «моральний авторитет», за директорства якого у репертуарі академічного ансамблю філармонії «Козаки Поділля» з’явилися такі «шедеври», як пісні «Вилитий козак» (присвята хмельницькому губернатору Василю Ядусі) і “Наш депутат” (міні-гімн гіпермаркету “Епіцентр” і його власнику, народному депутату-регіоналу Олександру Герезі), які люди назвали «жополизтвом».Тоді Олександр Драган назвав Василя Ядуху та Олександра Герегу людьми високого рангу Крім того, Олександр Драган під час парламентських виборів у 2012 році був довіреною особою начальника департаменту культури, національностей та релігій Ірини Трунової, яка балотувалася до Верховної Ради від Партії регіонів. Та й зараз він є її прихильником та захисником.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту