У Хмельницькому, щоб облаштувати дві зупинки, пустять під сокиру 30 дерев
Із людьми «порадитися» забули і вже почали роботу.У Хмельницькому, щоб облаштувати дві зупинки, пустять під сокиру 30 дерев
Зелена зона без дерев, зате із зупинкою. Мешканці будинку, що на вулиці Чорновола категорично проти кишені для « маршрутки». Її будуть прямісінько навпроти під’їздів під їхніми вікнами. Із людьми «порадитися» забули і вже почали роботу. Аби зупинка з’явилась, хочуть пустити під сокиру аж 30 дерев. Чому в управлінні благоустрою не чують обурених людей?

Будинок, що на Чорновола стоїть одразу біля дороги. Тут є невеликий тротуар, за який тепер і ведуть боротьбу ось ці люди. Через тиждень другий на його місці з’явиться кишеня.

Дерева почали «прибирати» ще три тижні тому, а от зрубане гілля залишили прямо тут. Ось вам і благоустрій. Мешканці будинку не розуміють, для чого тут взагалі кишеня, адже цією вулицею курсує всього дві маршрутки.

До того ж, поблизу будинку — «Пивзавод», тож у дворі постійно вистачає непроханих гостей напідпитку. Люди кажуть: зупинку зроблять, і для них буде ще одне зручненьке місце для зустрічей. Тоді вийти у двір буде страшно, бо і ліхтаря тут немає жодного.

Мало того, у підвалі хтось облаштував магазин автозапчастин, тож машин тут безліч. Мешканці «пожертвували» дитячою гіркою, аби нею перегородити в’їзд.

Журналісти 33 каналу запитали в управлінні зеленого будівництва та благоустрою, хто дав дозвіл на вирубку дерев та скільки ще їх мають знищити.

Заради двох зупинок для двох маршрутів пустять під сокиру аж 30 дерев (!) і нехтують думкою людей. Очевидно в управлінні благоустрою… «благоустроєм» і не пахне. Його очільник — пан Вишпольський — то у відпустці, то на лікарняному. Вочевидь, вирішувати робочі питання йому немає коли, як і немає часу — відвідувати роботу, за яку йому із власних кишень платять хмельничани. Тож за правдою пішли до начальника ЖКГ.

На ліхтарі, дитячий майданчик, чи хоча б паркан, аби відгородити тротуар від дороги, коштів у влади немає. А от на зупинку, якої люди не хочуть, таки знайшлися. Навіщо тоді потрібен такий начальник в управлінні благоустрою – питання до народного мера і його нової команди.

Подробиці – у сюжеті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього