У Хмельницькому серійного крадія засудили на 5 років з конфіскацією
Палати Хмельницької обласної і міської лікарень, тролейбуси, транспортні зупинки, магазини, автомобілі – в цих місцях упродовж минулого року 39-річний хмельничанин обкрадав громадян. Його «здобиччю» були гаманці, сумки, гроші, планшети, мобільні телефони, дитячі речі тощо.У Хмельницькому серійного крадія засудили на 5 років з конфіскацією
Палати Хмельницької обласної і міської лікарень, тролейбуси, транспортні зупинки, магазини, автомобілі – в цих місцях упродовж минулого року 39-річний хмельничанин обкрадав громадян. Його «здобиччю» були гаманці, сумки, гроші, планшети, мобільні телефони, дитячі речі тощо.
Загалом державним обвинувачем у суді доведено понад 30 епізодів крадіжок. Десяткам потерпілих злодій спричинив матеріального збитку на загальну суму близько 70 тисяч гривень. Так, у січні лише впродовж 15 хвилин він викрав у двох пасажирів тролейбуса майно і кошти на 6500 гривень, йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.
Обвинувачений органом досудового розслідування і місцевою прокуратурою у таємному викраденні чужого майна, вчиненому повторно та поєднаному з проникненням у приміщення (ч.2, ч.3 ст.185 КК України) – раніше неодноразово судимий за крадіжки та злочини, пов’язані із виготовленням і придбанням наркотиків, перебуває на обліку у наркодиспансері.
Хмельницький міськрайонний суд визнав його винуватим у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього