У Хмельницькому школу можуть назвати на честь героя АТО
Одну з загальноосвітніх шкіл міста Хмельницького, у якій свого часу навчався загиблий в Іловайському котлі боєць батальйону МВС «Миротворець» Олександр Співачук, громада пропонує перейменувати на його честь.У Хмельницькому школу можуть назвати на честь героя АТО
Одну з загальноосвітніх шкіл міста Хмельницького, у якій свого часу навчався загиблий в Іловайському котлі боєць батальйону МВС «Миротворець» Олександр Співачук, громада пропонує перейменувати на його честь.

Відповідний проект планують розглянути на найближчому засіданні міськвиконкому та винести на голосування на сесії Хмельницької міської ради. Також планується виготовити та встановити меморіальну дошку з вшанування загиблого бійця.

Нагадаємо, що майор міліції Олександр Співачук став одним з перших добровольців, які вирушили відстоювати цілісність нашої держави на сході країни. 32-річний чоловік, який раніше працював слідчим в обласному управлінні міліції, вступив до лав батальйону «Миротворець» у перші дні його створення.
Зв‘язок з Олександром перервався після фатального бою під Іловайськом Донецької області 28 серпня 2014 року, який увійшов в історію як Іловайський котел. Майже півроку його шукали як безвісти зниклого. Лише у результаті співставлення аналізів ДНК вдалося з‘ясувати, що Олександр Співачук загинув і похований як невідомий захисник на одному з кладовищ Дніпропетровська.

Перепоховання Олександра відбулося у січні 2015 року у його рідному місті Хмельницький, – повідомили у СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього