У Хмельницькому школярі познайомилися із новою поліцією
У бібліотеці-філії №11 відбулася зустріч «Чому я став поліцейським» представників патрульної поліції з восьмикласниками СЗОШ №27 ім. Д. Іваха.

У Хмельницькому школярі познайомилися із новою поліцією
У бібліотеці-філії №11 відбулася зустріч «Чому я став поліцейським» представників патрульної поліції з восьмикласниками СЗОШ №27 ім. Д. Іваха.

Юні читачі дізналися про основні принципи діяльності поліцейського, про знання і навички, необхідні для успішного проходження тестування та відбору, а також про те, що патрульна поліція забезпечує цілодобове патрулювання. Вони – перші, хто реагує на повідомлення про правопорушення. А ще, патрульна поліція постійно спілкується і співпрацює з громадянами України.

Родзинкою заходу стала історія успіху патрульного «Як я став поліцейським» та можливість зробити фото та селфі з ним.

Під час заходу школярі активно брали участь у діалозі. Усі присутні отримали сувеніри з символікою.

«Я дуже часто бачу в місті машини патрульної поліції. Мені завжди було цікаво, як вони працюють і де можна вивчитися на поліцейського. Завдяки зустрічі з патрульними в бібліотеці я дізналася, що стати поліцейським може кожен, головне пройти спеціальний відбір. Мені було б цікаво спробувати пройти тести, які виконували кандидати в поліцейські», – поділилася враженнями восьмикласниця Катерина Бедрак.

«Наш клас часто відвідує бібліотечні заходи, але сьогодні я отримала зовсім нові враження! Було надзвичайно цікаво дізнатися про роботу поліцейських, послухати їх історії та почути, як саме відбувається патрулювання у місті. А ще, я тепер маю чудові фото з поліцейськими», – розповіла читачка бібліотеки Яна Гресь.

«Я дуже радий, що ми змогли поспілкуватися з підлітками, розказати їм про свою службу і відповісти на запитання. Найбільше мені сподобалося питання про те, чи змінила нас патрульна служба. Я відповів, що служба зробила мене ближчим до людей, до їх потреб, і я радий та гордий, що можу допомогти їм вирішити якісь проблеми», – поділився враженнями патрульний Максим Ткач.

Однією з найважливіших реформ, що проводяться сьогодні в Україні, є реформа Національної поліції. Хмельницька міська централізована бібліотечна система, як осередок культурно-освітнього розвитку громади, долучилася до проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції». Цей проект виконується IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) в партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL).

Проект «Моя нова поліція» покликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи Національної поліції України. Через залучення місцевих медіа, публічну інформаційну кампанію та організацію заходів, здатних вибудовувати довіру між поліцією та громадянами, проект інформуватиме про зміну ролі патрульної поліції та норм, які безпосередньо впливають на щоденне життя людей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього