– Тік-так, час прийшов. Після смерті прошу мене кремирувати, – записку з цими словами знайшли на даху дев\’ятиповерхівки, звідки стрибнув 16-річний школяр.
У Хмельницькому школяр стрибнув з даху: залишив записку і гроші на похорон– Тік-так, час прийшов. Після смерті прошу мене кремирувати, – записку з цими словами знайшли на даху дев\’ятиповерхівки, звідки стрибнув 16-річний школяр.

Трагедія сталася 1 липня, близько 11:40. Тіло юнака помітили місцеві мешканці, викликали міліцію.
– При огляді тіла слідів насильницької смерті не виявлено, тіло направлено на судмедекспертизу, – розповіла \”ВСІМ\” речник Хмельницького міського відділу міліції Аліна Арнаут.
У кишені в загиблого правоохоронці знайшли паспорт. За ним встановили особу юнака. Юнак з благополучної родини, його виховувала мати. Хлопець дуже добре навчався у школі, не мав проблем з законом.
– Проживав загиблий у іншому місці, сюди прийшов, бо, ймовірно, шукав незачинений дах. На даху залишив свої речі – електронну книжку та записку. При огляді домівки було виявлено акуратно складені костюм, краватку, туфлі, сорочку та близько тисячі гривень – це хлопець відклав собі на поховання. Також, вдома знайшли записку, де він просив повернути до бібліотеки книги, – говорить Аліна Арнаут.
Як повідомляють у міліції, хлопець готувався до того, аби вчинити самогубство. На його сторінці у соцмережі, яку юнак намагався видалити, виявили зображення суїцидального характеру, а у історії браузеру – пошук того як здійснити суїцид.
– Перед смертю хлопець намагавя зробити так, аби про нього нічого не нагадувало вдома – виніс свої речі та навіть демонтував турнік, на якому займався фізкультурою, – розповідає речник міськвідділу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього