У Хмельницькому школярі та вчителі повстали проти рішення влади
За що й чому звільнили їхнього директора, не розуміє ніхто.У Хмельницькому школярі та вчителі повстали проти рішення влади
Учні, випускники, батьки та педколектив загальноосвітньої школи №6, що в обласному центрі зібралися, аби захистити чинного директора – Андрія Попика. Кажуть, кілька днів тому чоловік отримав повідомлення про звільнення з посади. В ньому – жодних причин, лише – голий факт – «звільнено». За що й чому звільнили їхнього директора, не розуміє ніхто. Чоловік влаштовує усіх, хто в школі, повідомляє Ексклюзив.

Донести власну позицію до керівництва міста вчителі, батьки та їхні діти намагалися протягом цілого дня. Спершу завітали до очільника міської освіти. Втім, його не було на місці. Не довго думаючи, пішли до мера. На прийом потрапили ледь не одразу. Утім, відверто здивувались позиції міського голови. Останній, кажуть, Попика Андрія на даній посаді не бачить.

Що не влаштовує міських керманичів і батьки, і вчителі, кажуть, не знають. Підозрюють, що зміна керівника просто комусь потрібна.

Такі закиди міський голова відкидає. Каже, Андрій Попик – не єдиний в освіті, хто залишився без посади. Нічого особистого – в чоловіка просто завершився контракт. Як і в інших 80-ти відсотків керівників дитсадків та шкіл – 15 липня.

Чи буде Андрій Попик на посаді чи ні, каже Олександр Симчишин, поки не вирішено. Переконує, громадськість він почув. А на прийняття остаточного рішення часу не бракує.

Батьки кажуть, незважаючи на запевнення міського голови, боротись за директора продовжать і надалі. Бо не хочуть ніякого іншого. Так само думають їхні діти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього