До 25 жовтня приймають документи бажаючих на директора "Облпаливо"Обласна рада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельниччини.
Як йдеться в повідомленні, шукають кандидатів на генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо», директора Хмельницького навчально-курсового комбінату, директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, а також директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».Обласна рада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельниччини.

Як йдеться в повідомленні, шукають кандидатів на генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо», директора Хмельницького навчально-курсового комбінату, директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, а також директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

За словами першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук, такий конкурс – в першу чергу масштабна робота з формування кадрового потенціалу для підприємств облради.

«Проводимо ревізію абсолютно всіх комунальних підприємств і закладів обласної ради. Уже завершили об’їзди і проаналізували результати роботи, які не зовсім радують. Прийняли рішення для того, щоб подивитися і зробити глибший аналіз роботи кожного керівника, оголошувати конкурс. Так маємо можливість побачити інших людей, можливо кращих. Фактично, конкурс оголошуємо для того, аби зрозуміти, який кадровий потенціал у нас є», – каже Неоніла Андрійчук.

Як вона додає, з цих людей в облараді планують формувати кадровий резерв і розглядати можливість призначення їх і на інші посади.

Документи кандидатів на на посади приймуть до 25 жовтня 2016 року. Детальніше про умови конкурсу – на сайті обласної ради. Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього