У Хмельницькому шукають родину для добровольця Корпусу Миру
Добровольці – американські громадяни, що виявили бажання приїхати та працювати в місцевих організаціях протягом двох років.У Хмельницькому шукають родину для добровольця Корпусу Миру
Хмельницька міська рада планує запросити для роботи в громаді міста добровольця Корпусу Миру США в рамках Проекту розвитку громад.
Корпус Миру – неполітична та нерелігійна організація. Його діяльність відбувається через співпрацю добровольців з організаціями країни-партнера, що запросила Корпус Миру до себе. Добровольці – американські громадяни, що виявили бажання приїхати та працювати в місцевих організаціях протягом двох років.
Мета Проекту розвитку громад – допомогти українським громадянам, організаціям та громадам покращити свої можливості щодо реалізації місцевих потреб через місцеві громадські проекти та програми.
Волонтери працюють з українськими організаціями, допомагаючи в розробці та реалізації проектів соціальної, економічної, культурної, екологічної спрямованості, які орієнтовані на розвиток місцевих громад, міжсекторне співробітництво та активізацію громади у вирішенні власних проблем.
Відповідно до умов Корпусу Миру, перші півроку волонтер має проживати в місцевій родині. Про це повідомляють на сторінці Хмельницької міської ради у ФБ.
Загальними вимогами до проживання волонтера у сім’ї є:
– Добровольці повинні проживати у сім’ї з середнім рівнем достатку.
– Усі члени родини мають погодитися на те, що в їхній родині протягом півроку буде жити доброволець.
– Сім’я повинна ставитися до добровольця як до члена своєї родини.
– Сім’я повинна спілкуватися з добровольцем тією мовою (українською чи російською), якою він/вона буде використовувати в організації. Члени родини повинні ставитися до добровольця з терпінням та розумінням, відводити час для спілкування з добровольцем, допомагати у вивченні мови.
Якщо вам цікаво спілкуватися з представником іншої культури, ви хотіли б дізнатися більше про Сполучені Штати Америки та американців, вас цікавить західний досвід та підхід до вирішення проблем в громаді – звертайтесь до представників відділу енергозбереження та інвестиційної політики міської ради за телефоном 76-21-12.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього