У хмельницькому більярдному клубі \”Популяр\” вчора стартував Чемпіонат України 2014 з пулу серед юніорів та дівчат
У Хмельницькому стартував юніорський Чемпіонат з пулуУ хмельницькому більярдному клубі \”Популяр\” вчора стартував Чемпіонат України 2014 з пулу серед юніорів та дівчат. Напружена політична ситуація в країні знову несприятливо позначилася на кількісному складі учасників. В юніорському турнірі у першій дисципліні (\”14+1\”) будуть боротися за перемогу всього 20 спортсменів. У турнірі дівчат зареєструвалися 6 юних пулисток.
У Хмельницькому стартував юніорський Чемпіонат з пулу

Головною претенденткою на перемогу тут безсумнівно буде Катерина Половинчук, яка як і раніше, виступає в статусі юніорки, хоча вже давно є найсильнішою пулисткою країни і на дорослому рівні.

Серед хлопців конкуренція обіцяє бути більш напруженою, хоча і тут є свій явний фаворит – львів\’янин Віталій Пацура (на фото), успішно виступає як на українських, так і на міжнародних турнірах по пулу.

Конкуренцію йому намагатимуться скласти київський КМС Микола Нікіфоров, а також значна група хмельницьких спортсменів, частина з яких сильно виступають на турнірах по піраміді, і цілком можуть піднести сюрприз.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього